Mustvee Haldus Osaühing Uncategorized Mustvee linna veevarustuse kvaliteedi parandamine

Mustvee linna veevarustuse kvaliteedi parandamine

Eesti Euroopa Liidu välispiiri programmi projektiga lahendatakse Mustvee linna joogivee varustamise probleeme, rajatakse Mustvee sadamas paatide remondi- ja hoiustamise alal reostusriskide vähendamiseks kõvakate ning arendatakse  elanike veealast teadlikkust.

Mustvee linna veevarustuse kvaliteedi parandamise, reostuskoormuse vähendamise ja inimeste keskkonnateadlikkuse suurendamise projekti  (ER229 Mustvee WaterMan) eesmärgiks on renoveerida Mustvee linna tsentraalse veevarustuse pumpla ja veetöötlusjaam, rajada kõvakate Mustvee sadamas paatide remondi- ja hooldusalale ning viia läbi avalikusele suunatud keskkonnateadlikkuse tõstmise kampaania. Kampaania käigus viiakse läbi avalik infoseminar, veeteemaline viktoriin ja puude istutamise aktsioon.

Projekti viiakse ellu juuni-detsember 2023.

Projekti eelarve on 296 473,20 eurot, millest 266 825,88 eurot rahastab Euroopa Liit Eesti Euroopa Liidu välispiiri programmi 2014-2020 vahenditest.

Projekti partnerid on Mustvee Haldus OÜ ja Peipsi Koostöö Keskus MTÜ.

Rohkem infot projekti partneritelt:

Mustvee Haldus OÜ, www.mustteenus.ee

esindaja Aivar Lainjärv tel 5150499

Peipsi Koostöökeskus MTÜ, www.ctc.ee , https://www.facebook.com/peipsicenter                     

esindaja Margit Säre tel 5088409

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Mustvee Linnavara OÜ otsib suviseks hooajaks heakorratöölistMustvee Linnavara OÜ otsib suviseks hooajaks heakorratöölist

Põhilised tööülesanded: raideri ja trimmeriga niitmine;võsatõrje, heki pügamine, puuokste lõikamine;prügi koristamine, prügiurnide tühjendamine;väiksemate remonditööde teostamine;muude üksikute heakorratöö ülesannete teostamine.  Soovi korral ja vastastiku kokkuleppe saavutamisel võimalik ka talviseks perioodiks lepingut pikendada. Kõik